Кошик
6 відгуків
Котлы и парогенераторы "Идмар" г. Киев, Промышленная, 2 (м. Выдубичи)
+380 (96) 153-20-50
+380 (50) 472-05-58

Огляд піролізних котлів

Огляд піролізних котлів

Часто люди, купуючи опалювальне обладнання дивляться на дані не прочитавши відгуки покупців. Це стосується і нашої тематики, а саме опалювального обладнання. Роблячи цю дорогу покупку ви сподіваєтеся отримати якісний продукт, який буде відповідати заявленим характеристикам і не доставляти ніяких турбот.

В последнее время появилась уйма объявлений, рекламирующих пиролизные котлы, а в рекламных объявлениях, как всем известно, слабо освящаются недостатки и поэтому получить правдивые сведения сложно. Итак, с какими проблемами можно столкнуться при покупке отопительного агрегата данного вида?

  1. Стоимость пиролизных котлов обычно в 1,5-2 раза выше стоимости традиционных котлов/котлов длительного горения.
  2.  Полная энергозависимость (пиролизный котел не работает без электричества).
  3. Данный тип твердотопливных котлов работает только на сухом топливе, применение влажных дров недопустимо!
  4. В піролізних котлі ви обігріваєте приміщення завдяки згорянню деревного газу, основну частину якого становить чадний газ, який дуже небезпечний. У країнах Європи застосування піролізних котлів без буферної ємності категорично заборонено щоб уникнути перегріву котла.
  5. На відміну від традиційного твердопаливного котла, який при низькому навантаженні більш економічно витрачає паливо, в піролізних котлі горіння стає нестабільним, а в газоотводах, згідно з відгуками, утворюється дьоготь.

Существует еще одна уловка, на которую часто попадается покупатель: показатели КПД. В пиролизных котлах данный параметр сильно зависит от качества используемого топлива и, зачастую, данный вид котлов показывает заявленный КПД в 95% исключительно в лабораторных условиях.

Несомненно, у пиролизных котлов существует и ряд положительных качеств, однако те же самые положительные качества имеют и твердотопливные котлы длительного горения!

Выбор, конечно, за Вами.

Приятных и выгодных покупок!

Ви можете вибрати твердопаливний котел тривалого горіння тут: http://idmar.in.ua/g17616014-tverdotoplivnye-kotly-idmar 

А також підібрати буферну ємність тут:    http://idmar.in.ua/g17715534-bufernye-emkosti-idmar

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner